35MU473M2012
RubyconRubycon
Rubycon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 35MU473M2012
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 20% 35VDC 0805
Duomenų lapai: 35MU473M2012.pdf
  • Pranešimas
35MU473M2012 specifikacijos
Dalies numeris 35MU473M2012 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 20% 35VDC 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58522 pcs Duomenų lapas 35MU473M2012.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Tolerancija 0.047µF
Nutraukimas - Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija PMLCAP®, MU
Srauto srovė - žemas dažnis DC Link, DC Filtering Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 35MU0.04702012X
35MU0.04702012X-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas 35MU473M2012
Lifetime @ Temp. - Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 0.047µF ±20% Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% Dielektrinis diametras Acrylic, Metallized
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 20% 35VDC 0805 Dabartinis - nuotėkis 35V