25MU105M3216
RubyconRubycon
Rubycon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 25MU105M3216
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP FILM 1UF 20% 25VDC 1206
Duomenų lapai: 25MU105M3216.pdf
  • Pranešimas
25MU105M3216 specifikacijos
Dalies numeris 25MU105M3216 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP FILM 1UF 20% 25VDC 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55049 pcs Duomenų lapas 25MU105M3216.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Tolerancija 1µF
Nutraukimas - Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, MU
Srauto srovė - žemas dažnis DC Link, DC Filtering Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 25MU103216X
25MU103216X-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas 25MU105M3216
Lifetime @ Temp. - Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 1µF ±20% Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% Dielektrinis diametras Acrylic, Metallized
apibūdinimas CAP FILM 1UF 20% 25VDC 1206 Dabartinis - nuotėkis 25V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
25MU105K3216
25MU105K3216
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: CAP FILM 1UF 10% 25VDC 1206
Sandelyje: 4899 pcs
parsisiųsti: 25MU105K3216.pdf
RFQ
25MU104MZ22012
25MU104MZ22012
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: CAP FILM 0.1UF 20% 25VDC 0805
Sandelyje: 68528 pcs
parsisiųsti: 25MU104MZ22012.pdf
RFQ
25MU105M3216
25MU105M3216
apibūdinimas: CAP FILM 1UF 20% 25VDC 1206