16MU335M3225
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 16MU335M3225
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210
Duomenų lapai: 16MU335M3225.pdf
  • Pranešimas
16MU335M3225 specifikacijos
Dalies numeris 16MU335M3225 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP FILM 3.3UF 20% 16VDC 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31407 pcs Duomenų lapas 16MU335M3225.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 16V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±20% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija PMLCAP®, MU
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 16MU335M3225X
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.087" (2.20mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Acrylic, Metallized Išsamus aprašymas 3.3µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
Talpa 3.3µF Programos DC Link, DC Filtering