100ST683M3225
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 100ST683M3225
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.068UF 20% 100VDC 1210
Duomenų lapai: 100ST683M3225.pdf
  • Pranešimas
100ST683M3225 specifikacijos
Dalies numeris 100ST683M3225 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP FILM 0.068UF 20% 100VDC 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51345 pcs Duomenų lapas 100ST683M3225.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Tolerancija 0.068µF
Nutraukimas - Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija PMLCAP®, ST
Srauto srovė - žemas dažnis DC Link, DC Filtering Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai 100ST683M3225X Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas 100ST683M3225
Lifetime @ Temp. - Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 0.068µF ±20% Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% Dielektrinis diametras Acrylic, Metallized
apibūdinimas CAP FILM 0.068UF 20% 100VDC 1210 Dabartinis - nuotėkis 100V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
100SXE6R8M
100SXE6R8M
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 100V T/H
Sandelyje: 77233 pcs
parsisiųsti: 100SXE6R8M.pdf
RFQ
100ST683M3225
100ST683M3225
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: CAP FILM 0.068UF 20% 100VDC 1210