100ST473M3216
RubyconRubycon
Rubycon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 100ST473M3216
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 20% 100VDC 1206
Duomenų lapai: 100ST473M3216.pdf
  • Pranešimas
100ST473M3216 specifikacijos
Dalies numeris 100ST473M3216 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 20% 100VDC 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70815 pcs Duomenų lapas 100ST473M3216.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Tolerancija 0.047µF
Nutraukimas - Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, ST
Srauto srovė - žemas dažnis DC Link, DC Filtering Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 100ST473M3216X Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas 100ST473M3216
Lifetime @ Temp. - Aukštis - sėdi (maks.) 0.063" (1.60mm)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 0.047µF ±20% Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% Dielektrinis diametras Acrylic, Metallized
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 20% 100VDC 1206 Dabartinis - nuotėkis 100V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
100ST683MB13225
100ST683MB13225
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: CAP FILM 0.068UF 20% 100VDC 1210
Sandelyje: 32293 pcs
parsisiųsti:
RFQ
100ST473M3216
100ST473M3216
Gamintojai: Rubycon
apibūdinimas: CAP FILM 0.047UF 20% 100VDC 1206