100ST223M3216
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 100ST223M3216
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP FILM 0.022UF 20% 100VDC 1206
Duomenų lapai: 100ST223M3216.pdf
  • Pranešimas
100ST223M3216 specifikacijos
Dalies numeris 100ST223M3216 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP FILM 0.022UF 20% 100VDC 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93139 pcs Duomenų lapas 100ST223M3216.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Tolerancija 0.022µF
Nutraukimas - Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, ST
Srauto srovė - žemas dažnis DC Link, DC Filtering Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 100ST223M3216X Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas 100ST223M3216
Lifetime @ Temp. - Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 0.022µF ±20% Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% Dielektrinis diametras Acrylic, Metallized
apibūdinimas CAP FILM 0.022UF 20% 100VDC 1206 Dabartinis - nuotėkis 100V