100PX2R2MEFC5X11
RubyconRubycon
100PX2R2MEFC5X11 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 100PX2R2MEFC5X11
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.100PX2R2MEFC5X11.pdf2.100PX2R2MEFC5X11.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
100PX2R2MEFC5X11 specifikacijos
Dalies numeris 100PX2R2MEFC5X11 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1419528 pcs Duomenų lapas 1.100PX2R2MEFC5X11.pdf2.100PX2R2MEFC5X11.pdf
Tolerancija 2.2µF Paviršiaus kalno žemės dydis 0.079" (2.00mm)
Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm) Serija PX
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pikis - jungtis 100V Paketas / dėžutė -
Kiti vardai 1189-1002 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Kondensatorių skaičius 21mA Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
Gamintojo kodas 100PX2R2MEFC5X11 Lifetime @ Temp. -
Varža - Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
Išplėstas aprašymas 2.2µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL Programos 1000 Hrs @ 105°C