RA201436XX
Powerex Inc.Powerex Inc.
Powerex Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RA201436XX
Gamintojas / Gamintojas: Powerex, Inc.
Prekės aprašymas DIODE MODULE 1.4KV 3600A PWRDISC
Duomenų lapai: RA201436XX.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 324 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 324 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
RA201436XX specifikacijos
Dalies numeris RA201436XX Gamintojas Powerex Inc.
apibūdinimas DIODE MODULE 1.4KV 3600A PWRDISC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 324 pcs Duomenų lapas RA201436XX.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Standard Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 3600A
Įtampa - suskirstymas Pow-R-Disc Serija -
RoHS statusas Bulk Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F - Polarizacija DO-200AD
Veikimo temperatūra - jungtis 22µs Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Gamintojo kodas RA201436XX Išplėstas aprašymas Diode Standard 1400V (1.4kV) 3600A Chassis Mount Pow-R-Disc
Diodų konfigūracija 200mA @ 1400V apibūdinimas DIODE MODULE 1.4KV 3600A PWRDISC
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.15V @ 3000A Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 1400V (1.4kV)