PMXB120EPEZ
NexperiaNexperia
PMXB120EPEZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMXB120EPEZ
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 30V 2.4A 3DFN
Duomenų lapai: PMXB120EPEZ.pdf
  • Pranešimas
PMXB120EPEZ specifikacijos
Dalies numeris PMXB120EPEZ Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET P-CH 30V 2.4A 3DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 495106 pcs Duomenų lapas PMXB120EPEZ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas DFN1010D-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 2.4A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 400mW (Ta), 8.3W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3-XDFN Exposed Pad Kiti vardai 1727-1472-2
568-10943-2-ND
PMXB120EPE
PMXB120EPEZ-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 309pF @ 15V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 11nC @ 10V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V Išsamus aprašymas P-Channel 30V 2.4A (Ta) 400mW (Ta), 8.3W (Tc) Surface Mount DFN1010D-3
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 2.4A (Ta)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PMXB43UNEZ
PMXB43UNEZ
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: MOSFET N-CH 20V 3.2A 3DFN
Sandelyje: 287555 pcs
parsisiųsti: PMXB43UNEZ.pdf
RFQ
PMXB120EPEZ
PMXB120EPEZ
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: MOSFET P-CH 30V 2.4A 3DFN