PMDXB600UNEZ
Nexperia USA Inc.Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMDXB600UNEZ
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET 2N-CH 20V 0.6A 6DFN
Duomenų lapai: PMDXB600UNEZ.pdf
  • Pranešimas
PMDXB600UNEZ specifikacijos
Dalies numeris PMDXB600UNEZ Gamintojas Nexperia USA Inc.
apibūdinimas MOSFET 2N-CH 20V 0.6A 6DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 307868 pcs Duomenų lapas PMDXB600UNEZ.pdf
Įtampa - bandymas 21.3pF @ 10V Įtampa - suskirstymas DFN1010B-6
Vgs (th) (Max) @ Id 620 mOhm @ 600mA, 4.5V Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Rds On (Max) @ Id, Vgs 600mA
Maitinimas - maks 265mW Polarizacija 6-XFDFN Exposed Pad
Kiti vardai 1727-2278-2
568-12564-2-ND
PMDXB600UNEZ-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Gamintojo kodas PMDXB600UNEZ
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 0.7nC @ 4.5V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 950mV @ 250µA
FET funkcija 2 N-Channel (Dual) Išplėstas aprašymas Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 20V 600mA 265mW Surface Mount DFN1010B-6
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) Logic Level Gate apibūdinimas MOSFET 2N-CH 20V 0.6A 6DFN
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 20V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PMDXB600UNELZ
PMDXB600UNELZ
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: 20 V, DUAL N-CHANNEL TRENCH MOSF
Sandelyje: 499678 pcs
parsisiųsti: PMDXB600UNELZ.pdf
RFQ
PMDXB600UNEZ
PMDXB600UNEZ
Gamintojai: Nexperia USA Inc.
apibūdinimas: MOSFET 2N-CH 20V 0.6A 6DFN
Sandelyje: 307868 pcs
parsisiųsti: PMDXB600UNEZ.pdf
RFQ
PMDXB1200UPEZ
PMDXB1200UPEZ
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: MOSFET 2P-CH 30V 0.41A 6DFN