BZX84-B8V2,235
Nexperia USA Inc.Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84-B8V2,235
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 8.2V 250MW SOT23
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
BZX84-B8V2,235 specifikacijos
Dalies numeris BZX84-B8V2,235 Gamintojas Nexperia USA Inc.
apibūdinimas DIODE ZENER 8.2V 250MW SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2382195 pcs Duomenų lapas
Įtampa - izoliacija 15 Ohm Įtampa - suskirstymas TO-236AB (SOT23)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Maitinimas - maks 250mW Polarizacija TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai 933770330235
BZX84-B8V2 /T3
BZX84-B8V2 /T3-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas BZX84-B8V2,235
Varža (max) (zzt) 8.2V Išplėstas aprašymas Zener Diode 250mW ±2% Surface Mount TO-236AB (SOT23)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2% Diodų konfigūracija 700nA @ 5V
apibūdinimas DIODE ZENER 8.2V 250MW SOT23 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 900mV @ 10mA