BZX79-B10,133
Nexperia USA Inc.Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79-B10,133
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 10V 400MW ALF2
Duomenų lapai: BZX79-B10,133.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX79-B10,133 specifikacijos
Dalies numeris BZX79-B10,133 Gamintojas Nexperia USA Inc.
apibūdinimas DIODE ZENER 10V 400MW ALF2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1400676 pcs Duomenų lapas BZX79-B10,133.pdf
Įtampa - izoliacija 20 Ohm Įtampa - suskirstymas ALF2
Serija - RoHS statusas Cut Tape (CT)
Maitinimas - maks 400mW Polarizacija DO-204AH, DO-35, Axial
Kiti vardai 1727-6119-1
568-7924-1-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Gamintojo kodas BZX79-B10,133
Varža (max) (zzt) 10V Išplėstas aprašymas Zener Diode 400mW ±2% Through Hole ALF2
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2% Diodų konfigūracija 200nA @ 7V
apibūdinimas DIODE ZENER 10V 400MW ALF2 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 900mV @ 10mA