SMBJ30CAE3/TR13
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
SMBJ30CAE3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ30CAE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMBJ
Duomenų lapai: SMBJ30CAE3/TR13.pdf
  • Pranešimas
SMBJ30CAE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ30CAE3/TR13 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 290288 pcs Duomenų lapas SMBJ30CAE3/TR13.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 33.3V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 30V Įtampa - suskirstymas SMBJ (DO-214AA)
Įveskite Zener Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 600W Maitinimas - piko impulsas 12.4A
Polarizacija DO-214AA, SMB Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Gamintojo kodas SMBJ30CAE3/TR13
apibūdinimas TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMBJ Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 48.4V