SMBJ22CE3/TR13
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
SMBJ22CE3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ22CE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 22VWM 39.4VC SMBJ
Duomenų lapai: SMBJ22CE3/TR13.pdf
  • Pranešimas
SMBJ22CE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ22CE3/TR13 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 255427 pcs Duomenų lapas SMBJ22CE3/TR13.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 24.4V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 22V Įtampa - suskirstymas SMBJ (DO-214AA)
Įveskite Zener Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 600W Maitinimas - piko impulsas 15.2A
Polarizacija DO-214AA, SMB Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Gamintojo kodas SMBJ22CE3/TR13
apibūdinimas TVS DIODE 22VWM 39.4VC SMBJ Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 39.4V