MXSMLJ51CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ51CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXSMLJ51CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Duomenų lapai: MXSMLJ51CA.pdf
  • Pranešimas
MXSMLJ51CA specifikacijos
Dalies numeris MXSMLJ51CA Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 5805 pcs Duomenų lapas MXSMLJ51CA.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 56.7V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 51V Įtampa - suskirstymas DO-214AB
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 3000W (3kW) Maitinimas - piko impulsas 36.4A
Polarizacija DO-214AB, SMC Kiti vardai 1086-15057
1086-15057-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo kodas MXSMLJ51CA apibūdinimas TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 82.4V Talpa @ dažnumas -