MXSMLJ26CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ26CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXSMLJ26CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Duomenų lapai: MXSMLJ26CA.pdf
  • Pranešimas
MXSMLJ26CA specifikacijos
Dalies numeris MXSMLJ26CA Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 5404 pcs Duomenų lapas MXSMLJ26CA.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 28.9V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 26V Įtampa - suskirstymas DO-214AB
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 3000W (3kW) Maitinimas - piko impulsas 71.2A
Polarizacija DO-214AB, SMC Kiti vardai 1086-15017
1086-15017-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXSMLJ26CA
apibūdinimas TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 42.1V