MXSMLJ170CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ170CAE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXSMLJ170CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
Duomenų lapai: MXSMLJ170CAE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXSMLJ170CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXSMLJ170CAE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 5228 pcs Duomenų lapas MXSMLJ170CAE3.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 189V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 170V Įtampa - suskirstymas DO-214AB
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 3000W (3kW) Maitinimas - piko impulsas 11A
Polarizacija DO-214AB, SMC Kiti vardai 1086-14994
1086-14994-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXSMLJ170CAE3
apibūdinimas TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 275V