MXSMLJ160CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ160CAE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXSMLJ160CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB
Duomenų lapai: MXSMLJ160CAE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXSMLJ160CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXSMLJ160CAE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 4730 pcs Duomenų lapas MXSMLJ160CAE3.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 178V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 160V Įtampa - suskirstymas DO-214AB
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 3000W (3kW) Maitinimas - piko impulsas 11.6A
Polarizacija DO-214AB, SMC Kiti vardai 1086-14986
1086-14986-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXSMLJ160CAE3
apibūdinimas TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 259V
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MXSMLJ160A
MXSMLJ160A
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 160V 259V DO214AB
Sandelyje: 5488 pcs
parsisiųsti: MXSMLJ160A.pdf
RFQ
MXSMLJ16A
MXSMLJ16A
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 16V 26V DO214AB