MXSMCJ100AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMCJ100AE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXSMCJ100AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Duomenų lapai: MXSMCJ100AE3.pdf
  • Pranešimas
MXSMCJ100AE3 specifikacijos
Dalies numeris MXSMCJ100AE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 5289 pcs Duomenų lapas MXSMCJ100AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 111V
Įtampa - suskirstymas (min) 100V Įtampa - suskirstymas DO-214AB (SMCJ)
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 9.3A
Polarizacija DO-214AB, SMC Kiti vardai 1086-14486
1086-14486-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXSMCJ100AE3
apibūdinimas TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 162V