MXSMCG75AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXSMCG75AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 75VWM 121VC DO215AB
Duomenų lapai: MXSMCG75AE3.pdf
  • Pranešimas
MXSMCG75AE3 specifikacijos
Dalies numeris MXSMCG75AE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 4830 pcs Duomenų lapas MXSMCG75AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 83.3V
Įtampa - suskirstymas (min) 75V Įtampa - suskirstymas SMCG (DO-215AB)
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 12.4A
Polarizacija DO-215AB, SMC Gull Wing Kiti vardai 1086-14372
1086-14372-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXSMCG75AE3
apibūdinimas TVS DIODE 75VWM 121VC DO215AB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 121V