MXSMCG11AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXSMCG11AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO215AB
Duomenų lapai: MXSMCG11AE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXSMCG11AE3 specifikacijos
Dalies numeris MXSMCG11AE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 5055 pcs Duomenų lapas MXSMCG11AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 12.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 11V Įtampa - suskirstymas SMCG (DO-215AB)
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 82.4A
Polarizacija DO-215AB, SMC Gull Wing Kiti vardai 1086-14228
1086-14228-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXSMCG11AE3
apibūdinimas TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO215AB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 18.2V