MXSMBJ58AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ58AE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXSMBJ58AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
Duomenų lapai: MXSMBJ58AE3.pdf
  • Pranešimas
MXSMBJ58AE3 specifikacijos
Dalies numeris MXSMBJ58AE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 4286 pcs Duomenų lapas MXSMBJ58AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 64.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 58V Įtampa - suskirstymas SMBJ (DO-214AA)
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 600W Maitinimas - piko impulsas 6.4A
Polarizacija DO-214AA, SMB Kiti vardai 1086-14128
1086-14128-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXSMBJ58AE3
apibūdinimas TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 93.6V