MXSMBJ51A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ51A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXSMBJ51A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AA
Duomenų lapai: MXSMBJ51A.pdf
  • Pranešimas
MXSMBJ51A specifikacijos
Dalies numeris MXSMBJ51A Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 3889 pcs Duomenų lapas MXSMBJ51A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 56.7V
Įtampa - suskirstymas (min) 51V Įtampa - suskirstymas SMBJ (DO-214AA)
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 600W Maitinimas - piko impulsas 7.3A
Polarizacija DO-214AA, SMB Kiti vardai 1086-14119
1086-14119-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXSMBJ51A
apibūdinimas TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AA Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 82.4V