MXSMBJ26AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ26AE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXSMBJ26AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
Duomenų lapai: MXSMBJ26AE3.pdf
  • Pranešimas
MXSMBJ26AE3 specifikacijos
Dalies numeris MXSMBJ26AE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 3830 pcs Duomenų lapas MXSMBJ26AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 28.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 26V Įtampa - suskirstymas SMBJ (DO-214AA)
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 600W Maitinimas - piko impulsas 14.2A
Polarizacija DO-214AA, SMB Kiti vardai 1086-14070
1086-14070-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXSMBJ26AE3
apibūdinimas TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 42.1V