MXSMBJ150AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ150AE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXSMBJ150AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
Duomenų lapai: MXSMBJ150AE3.pdf
  • Pranešimas
MXSMBJ150AE3 specifikacijos
Dalies numeris MXSMBJ150AE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 3960 pcs Duomenų lapas MXSMBJ150AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 167V
Įtampa - suskirstymas (min) 150V Įtampa - suskirstymas SMBJ (DO-214AA)
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 600W Maitinimas - piko impulsas 2.5A
Polarizacija DO-214AA, SMB Kiti vardai 1086-14030
1086-14030-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXSMBJ150AE3
apibūdinimas TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 243V