MXLSMLJ54CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ54CAE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLSMLJ54CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
Duomenų lapai: MXLSMLJ54CAE3.pdf
  • Pranešimas
MXLSMLJ54CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLSMLJ54CAE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 6102 pcs Duomenų lapas MXLSMLJ54CAE3.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 60V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 54V Įtampa - suskirstymas DO-214AB
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 3000W (3kW) Maitinimas - piko impulsas 34.4A
Polarizacija DO-214AB, SMC Kiti vardai 1086-12618
1086-12618-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXLSMLJ54CAE3
apibūdinimas TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 87.1V