MXLSMLJ30CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ30CAE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLSMLJ30CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Duomenų lapai: MXLSMLJ30CAE3.pdf
  • Pranešimas
MXLSMLJ30CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLSMLJ30CAE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 7406 pcs Duomenų lapas MXLSMLJ30CAE3.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 33.3V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 30V Įtampa - suskirstymas DO-214AB
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 3000W (3kW) Maitinimas - piko impulsas 62A
Polarizacija DO-214AB, SMC Kiti vardai 1086-12582
1086-12582-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXLSMLJ30CAE3
apibūdinimas TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 48.4V