MXLSMLJ28CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ28CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLSMLJ28CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Duomenų lapai: MXLSMLJ28CA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXLSMLJ28CA specifikacijos
Dalies numeris MXLSMLJ28CA Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 7312 pcs Duomenų lapas MXLSMLJ28CA.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 31.1V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 28V Įtampa - suskirstymas DO-214AB
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 3000W (3kW) Maitinimas - piko impulsas 66A
Polarizacija DO-214AB, SMC Kiti vardai 1086-12577
1086-12577-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXLSMLJ28CA
apibūdinimas TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 45.4V