MXLSMLJ18CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ18CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLSMLJ18CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
Duomenų lapai: MXLSMLJ18CA.pdf
  • Pranešimas
MXLSMLJ18CA specifikacijos
Dalies numeris MXLSMLJ18CA Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 7607 pcs Duomenų lapas MXLSMLJ18CA.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 20V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 18V Įtampa - suskirstymas DO-214AB
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 3000W (3kW) Maitinimas - piko impulsas 102.8A
Polarizacija DO-214AB, SMC Kiti vardai 1086-12557
1086-12557-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXLSMLJ18CA
apibūdinimas TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 29.2V