MXLSMLJ12CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ12CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLSMLJ12CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Duomenų lapai: MXLSMLJ12CA.pdf
  • Pranešimas
MXLSMLJ12CA specifikacijos
Dalies numeris MXLSMLJ12CA Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 7237 pcs Duomenų lapas MXLSMLJ12CA.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 13.3V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 12V Įtampa - suskirstymas DO-214AB
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 3000W (3kW) Maitinimas - piko impulsas 150.6A
Polarizacija DO-214AB, SMC Kiti vardai 1086-12517
1086-12517-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo kodas MXLSMLJ12CA apibūdinimas TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 19.9V Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MXLSMLJ12AE3
MXLSMLJ12AE3
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Sandelyje: 7723 pcs
parsisiųsti: MXLSMLJ12AE3.pdf
RFQ
MXLSMLJ120A
MXLSMLJ120A
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 120V 193V DO214AB