MXLSMLJ110CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ110CAE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLSMLJ110CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Duomenų lapai: MXLSMLJ110CAE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXLSMLJ110CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLSMLJ110CAE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 6559 pcs Duomenų lapas MXLSMLJ110CAE3.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 122V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 110V Įtampa - suskirstymas DO-214AB
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 3000W (3kW) Maitinimas - piko impulsas 16.8A
Polarizacija DO-214AB, SMC Kiti vardai 1086-12506
1086-12506-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXLSMLJ110CAE3
apibūdinimas TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 177V
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MXLSMLJ110A
MXLSMLJ110A
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 110V 177V DO214AB