MXLSMLG60CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLSMLG60CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO215AB
Duomenų lapai: MXLSMLG60CAE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXLSMLG60CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLSMLG60CAE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 5830 pcs Duomenų lapas MXLSMLG60CAE3.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 66.7V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 60V Įtampa - suskirstymas SMLG (DO-215AB)
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 3000W (3kW) Maitinimas - piko impulsas 31A
Polarizacija DO-215AB, SMC Gull Wing Kiti vardai 1086-12450
1086-12450-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXLSMLG60CAE3
apibūdinimas TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO215AB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 96.8V