MXLSMLG48CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLSMLG48CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO215AB
Duomenų lapai: MXLSMLG48CAE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXLSMLG48CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLSMLG48CAE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 7399 pcs Duomenų lapas MXLSMLG48CAE3.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 53.3V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 48V Įtampa - suskirstymas SMLG (DO-215AB)
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 3000W (3kW) Maitinimas - piko impulsas 38.8A
Polarizacija DO-215AB, SMC Gull Wing Kiti vardai 1086-12422
1086-12422-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXLSMLG48CAE3
apibūdinimas TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO215AB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 77.4V