MXLSMLG13CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLSMLG13CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO215AB
Duomenų lapai: MXLSMLG13CA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXLSMLG13CA specifikacijos
Dalies numeris MXLSMLG13CA Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 6065 pcs Duomenų lapas MXLSMLG13CA.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 14.4V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 13V Įtampa - suskirstymas SMLG (DO-215AB)
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 3000W (3kW) Maitinimas - piko impulsas 139.4A
Polarizacija DO-215AB, SMC Gull Wing Kiti vardai 1086-12341
1086-12341-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo kodas MXLSMLG13CA apibūdinimas TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO215AB
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 21.5V Talpa @ dažnumas -