MXLSMCGLCE30A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLSMCGLCE30A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO215AB
Duomenų lapai: MXLSMCGLCE30A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MXLSMCGLCE30A specifikacijos
Dalies numeris MXLSMCGLCE30A Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 4714 pcs Duomenų lapas MXLSMCGLCE30A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 33.3V
Įtampa - suskirstymas (min) 30V Įtampa - suskirstymas SMCG (DO-215AB)
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 31A
Polarizacija DO-215AB, SMC Gull Wing Kiti vardai 1086-11997
1086-11997-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MXLSMCGLCE30A
apibūdinimas TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO215AB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 48.4V
Talpa @ dažnumas 100pF @ 1MHz Dvikrypčiai kanalai No