MRT100KP350AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MRT100KP350AE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MRT100KP350AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 350VWM 690VC CASE5A
Duomenų lapai: MRT100KP350AE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MRT100KP350AE3 specifikacijos
Dalies numeris MRT100KP350AE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 4906 pcs Duomenų lapas MRT100KP350AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 389V
Įtampa - suskirstymas (min) 350V Įtampa - suskirstymas Case 5A (DO-204AR)
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 100000W (100kW) Maitinimas - piko impulsas -
Polarizacija DO-204AR, Axial Kiti vardai 1086-7730
1086-7730-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MRT100KP350AE3
apibūdinimas TVS DIODE 350VWM 690VC CASE5A Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 690V