MPLAD6.5KP85CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD6.5KP85CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPLAD6.5KP85CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 85VWM 137VC PLAD
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
153 pcs
  • Pranešimas
MPLAD6.5KP85CA specifikacijos
Dalies numeris MPLAD6.5KP85CA Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 14134 pcs Duomenų lapas
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 94.4V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 85V Įtampa - suskirstymas PLAD
Įveskite Zener Serija -
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 6500W (6.5kW) Maitinimas - piko impulsas 47.5A
Polarizacija Nonstandard SMD Kiti vardai 1086-7650
1086-7650-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MPLAD6.5KP85CA
apibūdinimas TVS DIODE 85VWM 137VC PLAD Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 137V