MPLAD6.5KP75A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD6.5KP75A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPLAD6.5KP75A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
157 pcs
  • Pranešimas
MPLAD6.5KP75A specifikacijos
Dalies numeris MPLAD6.5KP75A Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 14230 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 83.3V
Įtampa - suskirstymas (min) 75V Įtampa - suskirstymas PLAD
Įveskite Zener Serija -
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 6500W (6.5kW) Maitinimas - piko impulsas 53.7A
Polarizacija Nonstandard SMD Kiti vardai 1086-7640
1086-7640-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MPLAD6.5KP75A
apibūdinimas TVS DIODE 75VWM 121VC PLAD Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 121V