MPLAD6.5KP51CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD6.5KP51CAE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPLAD6.5KP51CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
163 pcs
  • Pranešimas
MPLAD6.5KP51CAE3 specifikacijos
Dalies numeris MPLAD6.5KP51CAE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 16430 pcs Duomenų lapas
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 56.7V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 51V Įtampa - suskirstymas PLAD
Įveskite Zener Serija -
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 6500W (6.5kW) Maitinimas - piko impulsas 78.8A
Polarizacija Nonstandard SMD Kiti vardai 1086-7619
1086-7619-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MPLAD6.5KP51CAE3
apibūdinimas TVS DIODE 51VWM 82.4VC PLAD Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 82.4V