MPLAD15KP43A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP43A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPLAD15KP43A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD
Duomenų lapai: MPLAD15KP43A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MPLAD15KP43A specifikacijos
Dalies numeris MPLAD15KP43A Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 4718 pcs Duomenų lapas MPLAD15KP43A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 47.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 43V Įtampa - suskirstymas PLAD
Įveskite Zener Serija -
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 15000W (15kW) Maitinimas - piko impulsas 216A
Polarizacija Nonstandard SMD Kiti vardai 1086-7264
1086-7264-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MPLAD15KP43A
apibūdinimas TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 69.4V