MPLAD15KP10AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP10AE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPLAD15KP10AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 10VWM 17VC PLAD
Duomenų lapai: MPLAD15KP10AE3.pdf
  • Pranešimas
MPLAD15KP10AE3 specifikacijos
Dalies numeris MPLAD15KP10AE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 4757 pcs Duomenų lapas MPLAD15KP10AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 11.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 10V Įtampa - suskirstymas PLAD
Įveskite Zener Serija -
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 15000W (15kW) Maitinimas - piko impulsas 882A
Polarizacija Nonstandard SMD Kiti vardai 1086-7161
1086-7161-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Gamintojo kodas MPLAD15KP10AE3 apibūdinimas TVS DIODE 10VWM 17VC PLAD
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 17V Talpa @ dažnumas -