MA15KP110A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA15KP110A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MA15KP110A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 110VWM 178VC DO204AR
Duomenų lapai: MA15KP110A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MA15KP110A specifikacijos
Dalies numeris MA15KP110A Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 5110 pcs Duomenų lapas MA15KP110A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 122V
Įtampa - suskirstymas (min) 110V Įtampa - suskirstymas DO-204AR
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 15000W (15kW) Maitinimas - piko impulsas 84A
Polarizacija DO-204AR, Axial Kiti vardai 1086-3739
1086-3739-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MA15KP110A
apibūdinimas TVS DIODE 110VWM 178VC DO204AR Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 178V