MA1.5KE91AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA1.5KE91AE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MA1.5KE91AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 77.8VWM 125VC DO204AR
Duomenų lapai: MA1.5KE91AE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MA1.5KE91AE3 specifikacijos
Dalies numeris MA1.5KE91AE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 5482 pcs Duomenų lapas MA1.5KE91AE3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 86.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 77.8V Įtampa - suskirstymas DO-204AR
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 12A
Polarizacija DO-204AR, Axial Kiti vardai 1086-3732
1086-3732-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MA1.5KE91AE3
apibūdinimas TVS DIODE 77.8VWM 125VC DO204AR Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 125V
Talpa @ dažnumas - Dvikrypčiai kanalai No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MA1.5KE9.1CAE3
MA1.5KE9.1CAE3
Gamintojai: Microsemi Corporation
apibūdinimas: TVS DIODE 7.78VWM DO204AR
Sandelyje: 5033 pcs
parsisiųsti: MA1.5KE9.1CAE3.pdf
RFQ
MA1.5KE9.1AE3
MA1.5KE9.1AE3
Sandelyje: 6028 pcs
parsisiųsti: MA1.5KE9.1AE3.pdf
RFQ
MA100BF103B
MA100BF103B
Gamintojai: Advanced Sensors / Amphenol
apibūdinimas: THERM NTC 10KOHM 3969K PROBE
parsisiųsti: MA100BF103B.pdf
MA1.5KE9.1A
MA1.5KE9.1A
parsisiųsti: MA1.5KE9.1A.pdf
MA100
MA100
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: POWER ENTRY MOD M SER 8.5" LEADS