MA1.5KE350A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA1.5KE350A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MA1.5KE350A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 300VWM 482VC DO204AR
Duomenų lapai: MA1.5KE350A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MA1.5KE350A specifikacijos
Dalies numeris MA1.5KE350A Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 5809 pcs Duomenų lapas MA1.5KE350A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 332V
Įtampa - suskirstymas (min) 300V Įtampa - suskirstymas DO-204AR
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 4A
Polarizacija DO-204AR, Axial Kiti vardai 1086-3667
1086-3667-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MA1.5KE350A
apibūdinimas TVS DIODE 300VWM 482VC DO204AR Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 482V