M5KP6.5CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M5KP6.5CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M5KP6.5CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO204AR
Duomenų lapai: M5KP6.5CA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
M5KP6.5CA specifikacijos
Dalies numeris M5KP6.5CA Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 5814 pcs Duomenų lapas M5KP6.5CA.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 7.22V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 6.5V Įtampa - suskirstymas DO-204AR
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 5000W (5kW) Maitinimas - piko impulsas 447A
Polarizacija DO-204AR, Axial Kiti vardai 1086-3517
1086-3517-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas M5KP6.5CA
apibūdinimas TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO204AR Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 11.2V