M15KP45CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP45CAE3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M15KP45CAE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 45VWM 73VC DO204AR
Duomenų lapai: M15KP45CAE3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
M15KP45CAE3 specifikacijos
Dalies numeris M15KP45CAE3 Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 4863 pcs Duomenų lapas M15KP45CAE3.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 50V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 45V Įtampa - suskirstymas DO-204AR
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 15000W (15kW) Maitinimas - piko impulsas 205A
Polarizacija DO-204AR, Axial Kiti vardai 1086-3358
1086-3358-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas M15KP45CAE3
apibūdinimas TVS DIODE 45VWM 73VC DO204AR Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 73V