M15KP36A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP36A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M15KP36A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 36VWM 59.7VC DO204AR
Duomenų lapai: 1.M15KP36A.pdf2.M15KP36A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
M15KP36A specifikacijos
Dalies numeris M15KP36A Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 5675 pcs Duomenų lapas 1.M15KP36A.pdf2.M15KP36A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 40V
Įtampa - suskirstymas (min) 36V Įtampa - suskirstymas DO-204AR
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 15000W (15kW) Maitinimas - piko impulsas 251A
Polarizacija DO-204AR, Axial Kiti vardai 1086-3343
1086-3343-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas M15KP36A
apibūdinimas TVS DIODE 36VWM 59.7VC DO204AR Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 59.7V