M15KP110CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP110CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M15KP110CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 110VWM 178VC DO204AR
Duomenų lapai: M15KP110CA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
M15KP110CA specifikacijos
Dalies numeris M15KP110CA Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 4779 pcs Duomenų lapas M15KP110CA.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 122V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 110V Įtampa - suskirstymas DO-204AR
Įveskite Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 15000W (15kW) Maitinimas - piko impulsas 84A
Polarizacija DO-204AR, Axial Kiti vardai 1086-3273
1086-3273-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas M15KP110CA
apibūdinimas TVS DIODE 110VWM 178VC DO204AR Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 178V