LXM1643-12-62
MicrosemiMicrosemi
LXM1643-12-62 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LXM1643-12-62
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas MODULE CCFL PROG INVERTER 12V
Duomenų lapai: LXM1643-12-62.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LXM1643-12-62 specifikacijos
Dalies numeris LXM1643-12-62 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas MODULE CCFL PROG INVERTER 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5611 pcs Duomenų lapas LXM1643-12-62.pdf
Įtampa - įėjimas 12V Įveskite CCFL and UV Lamps
Dydis / Matmenys 7.40" L x 1.42" W x 0.31" H (188mm x 36mm x 8mm) Serija LXM1643-12-6x
Išvestis 2000V Kiti vardai LXM1643-12-62IPG
LXM1643-12-62IPG-ND
LXM16431262
Q2028079
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 2000V Output 7.40" L x 1.42" W x 0.31" H (188mm x 36mm x 8mm) Chassis Mount