DLTS13CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLTS13CA
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 13VWM 20.6VC 16DIP
Duomenų lapai: DLTS13CA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DLTS13CA specifikacijos
Dalies numeris DLTS13CA Gamintojas Microsemi Corporation
Galimas kiekis 4768 pcs Duomenų lapas DLTS13CA.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 14.4V Įtampa - pertrauka 15
Įtampa - suskirstymas (min) 13V Įtampa - suskirstymas 16-DIP
Įveskite Zener Serija -
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 500W Maitinimas - piko impulsas 1A (8/20µs)
Polarizacija 16-DIP Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas DLTS13CA apibūdinimas TVS DIODE 13VWM 20.6VC 16DIP
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 20.6V Talpa @ dažnumas 385pF @ 1MHz